درباره قالب شرکتی کد۵

درباره ما این شرکت با استعانت از خداوند متعال و با اتکاء بر تجربیات و توان مهندسی خود در زمینه های مختلفی  فعالیت می کند و به آخرین متدهای رایانه ای و نرم افزارهای مرتبط در زمینه های ذکر شده جهت نیل به اهداف خویش مجهز می باشد. شما میتوانید هر متن و یا هر […]

بیشتر بدانید!

خدمات ما

طراحی اختصاصی قالب وردپرس

همیشه کمبود قالب های وردپرس که بتونه سلیقه گرافیکی ایرانی رو جذب کنه در بین قالب های وردپرس حس می شد. سعی آنلاینر بر این است که این نیاز رو برای کاربران وردپرسی برآورده کرده و قالب هایی با کاربری آسان تولید میکند.

تنظیمات قالب حرفه ای

دارای تنظیمات قالب حرفه ای برای مدیریت تمام قسمت های قالب توسط شما که کار با قسمت تنظیمات قالب بسیار ساده بوده و تمامی کاربران بدون هیچگونه دانش فنی میتوانند به راحتی سایت خود را مدیریت کنند.

طراحی گرافیک اختصاصی

گرافیک منحصر به فرد گرافیک قالب های وردپرس آنلاینر از پایه و توسط گرافیست وب با سلیقه ایرانی طراحی می شود. که این مساله اصلی ترین وجه تمایز قالبهای آنلاینر چراکه تمام تلاش خودرا برای حمایت از قالب های ایرانی انجام داده است.

خدمات ویژه

پکیج درآمد زایی یک فرصت استثنائی

آنلاینر قصد دارد به تعداد 10نفر نمایندگی اعطا کند، با خرید این پکیج شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی خواهید شد

راه اندازی وب سایت و مشاوره افزایش فروش

بعد از خرید این پکیج شما دارای یک سایت با تمام قالبهای آنلاینر خواهید شد و از مشاوره رایگان کسب و کار مدیران آنلاینر استفاده خواهید کرد

ارائه تمام قالبهای وردپرس (به همراه آپدیت)

تمامی قالبهای آنلاینر به همراه آپدیت های آینده را دریافت خواهید کرد

تعهدات آنلاینر بعد از خرید شما

اعطای نمایندگی به شما، ثبت دامنه و هاست ۲گیگ، راه اندازی سایت فروش قالب با تمام امکانات فروشگاه قالب آنلاینر (بخش پشتیبانی و تیکت، دانلود های در دسترس) و ...

همین حالا سفارش دهید. اکنون تماس بگیرید !

محصولات

آخرین اخبار

کسب مقام دوم مردمی + حضور تعدادی از اعضای آنلاینر در جشنواره وب ایران

با سلام خدمت کاربران گرامی آنلاینر به لطف خدا و همراهی شما دوستان عزیز در سال اولی که در جشنواره وب ایران شرکت کردیم، فروشگاه آنلاینر توانست در گروه اپ استور ها و مارکت ها مقام دوم مردمی را کسب کنیم و وب سایت آنلاینر در گروه آموزش آنلاین در بین 102 سایت جایگاه 12م راکسب کرد. به همین دلیل برای کسب تجربه و استفاده از کارگاههای آموزشی تعدادی از اعضای آنلاینر در این کارگاه ها شرکت کردند، امید است بتوانیم با افزایش سطح دانش نیروها خدمت رسانی بهتری به کاربران عزیز آنلاینر داشته باشیم.

برندگان جشنواره بهمن ماه آنلاینر معرفی شدند + نظرات خواندی کاربران

با سلام خدمت کاربران گرامی آنلاینر خیلی وقت بود که بود که قصد داشتیم نظرات کاربران را نسبت به آنلاینر (نقاط ضعف و قدرت) جویا شویم و از انتقادات، پیشنهادات شما عزیزان بهرمند شویم، که ایده ی جشنواره و اهدای جوایز بهانه ای بود تا از نقطه نظرات شما نیز استفاده کنیم.

دوره جامع آموزش اندروید (پروژه محوره، پرورش متخصص برای بازار کار)

به لطف پروردگار و پس از برگزاری چندین دوره آموزش در زمینه طراحی و برنامه نویسی تحت وب و همچنین برگزاری کلاسهای آموزش برنامه نویسی اندروید، و جلب رضایت بالای دانشجویان، تصمیم گرفته ایم که در دوره پروژه محوره آموزشی اندروید در خدمت شما عزیزان باشیم.


نمونه کار